آبنما در دکوراسیون داخلی

10 / 10
از 1 کاربر
بازگشت به لیست مقالات » | شنبه 12 تير 1395 در ساعت 11 : 45 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

آبنما در دکوراسیون داخلی

آبنما را امروزه بصورت دو دسته کلی میتوانیم دسته بندی کنیم.

1.آبنمای داخلی

آبنما خانگی

2.آبنمای خارجی

آبنما

آبنما داخلی همانطور که از نامش پیداست در داخل ساختمانها و ادارات و بیمارستانها و نورگیرهای منازل و ... میباشد.این نوع آبنما نسبت به آبنما خارجی از نیاز به فضای کمتر و همنطور موتور کم صدا تر و ضعیفتری میباشد.این نوع آبنما با توجه به دکوراسیونی که از قبل چیده شده اند ساخته میشود.آبنما داخلی را با توجه به طیف رنگ ها و در مکانهای مورد نظری قرار میدهند.به عنوان مثال آبنما را در کنار شومینه و داخل اتاق خواب نمیتوان گذاشت.یا رنگ هایی که در ساخت آبنما استفاده میشود برای جلب توجه و آرامش با رنگ محیط و چیدمان و دکوراسیون اطراف آبنما متوازن باشد.

آبنما خانگی

برای اجرای  آبنما داخلی جهت دکوراسیون داخلی میتوان از آبنما خانگی کوچک – آبنما شیشه ای - آبنما دیواری استفاده میشود.اما ممکن در شرایطی خاص اشخاصی از انواع  آبنما در طراحی دکوراسیون خود استفاده کنند.اما با توجه به روشهای ساخت آبنما -  آبنما خانگی و آبنما شیشه ای بیشتر مورد پسند واقع خواهد شد.

آبنما خارجی را هم میتوان داخل حیاط منازل- بیمارستانها- ادارات و باغها و مراکز دیدنی وتجاری و... استفاده کرد.آبنما  خارجی انواع بسیار زیادی دارد از جمله : آبنما دیواری –آبنما شیشیه ای –  آبنما آبشاری – آبنما میدانی – آبنما موزیکال – آبنما پرده ای – آبنما سنگی –آبنما صخره ای – آبنما تصویری ( آبنما متنی ) -  آبنما باغی و...

آبنما

برای هر چه زیباتر شدن دکوراسیون داخلی خود سعی کنید آبنمایی استفاده کنید که متناسب با فضای موجود و ترکیبات رنگی استفاده کنید که با دکوراسیون شما تقریبا یکسان باشد.آبنما داخلی را در اتاقهای پذیرایی و نشیمن و سالن های  بزرگ و... میتوان قرار داد.


آبنما ـــ آب نما ـــ انواع آبنما ـــ آبنما در دکوراسیون داخلی ـــ آبنما خانگی ـــ آبنما چیست ؟ ـــ نقش آبنما در دکوراسیون داخلی ـــ آبنما در داخل ساختمان ـــ آبنما شیشه ای ـــ آبنما فیبر نوری ـــ آبنما حبابی ـــ نقش آبنما در آرامش انسانها 

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :