انتخاب آبنما خانگی کوچک

10 / 10
از 1 کاربر
بازگشت به لیست مقالات » | شنبه 12 تير 1395 در ساعت 11 : 47 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

انتخاب آبنما خانگی کوچک :آبنماانواع مختلفی دارد که هر کدام از این انواع آبنما مربوط به مکانی خاص میباشد.با وجود اینکه آب همیشه نماد پاکی و آرامش برای انسان بوده وجود آب در منازل نیز این آرامش را به انسانها خواهد داد.یکی از انواع آبنما آبنمای خانگی کوچک میباشد که به راحتی در داخل منازل قابل استفاده میباشد.همیشه در انتخاب نوع و طرح آبنما با هارمونی و طراحی منزل خود دقت نمایید و آبنمایی خریداری کنید  یا سفارش دهید که به چیدمان و دکوراسیون منزل شما سازگار باشد.

محل قرار گیری آبنما بسیار مهم میباشد.آبنما را در اتاق خواب و در کنار وسایل گرمایشی قرار ندهید.سعی کنید در انتخاب آبنما و نوع موتور آبنما دقت فراوانی نمایید.برخی از مدل های موجود در بازار موتورهای پر سر و صدا یی دارند که در داخل منازل صدایی آزار دهنده ایجاد میکنند.در استفاده از آبنما سعی کنید سنگ های زینتی زیبا و مقداری مواد معطر از جمله گلاب و... را در داخل آبنما قرار دهید که درایجاد آرامش مطبویی میکند و فضایی با انرژی مثبت میسازد.

آبنما انواع بسیار متنوعی دارد و در صورتی که منزل بزرگی دارید و میخواهید آبنمای دیگری را در منزل داشته باشید میوانید آبنمای شیشه ای و آبنمای دیواری  را هم مد نظر داشته باشید.

سایر آبنما های موجود اصولا در خارج از محیط منزل به کار میرود و نیاز به فضای بیشتری نسبت به آبنمای خانگی کوچک دارد.

با خواندن سایر مطالب ما در مورد آبنما میتوانید با انواع آبنما و تاریخچه آبنما و ... آشنا شوید.

با تشکر از همراهی شما.

شاد و پیروز باشید.

 

 آبنما ـــ آبنما خانگی ـــ انتخاب مناسب آبنما ـــ انتخاب آبنما خانگی کوچک ـــ انواع آبنما ـــ Fountain small household ـــ عملکرد آبنما خانگی ـــ روش ساخت آبنما خانگی ـــ تاثیرات وجود آبنما خانگی ـــ آبنما خانگی در دکوراسیون ـــ آبنما خانگی چیست؟ ـــ آبنما خانگیچگونه کار میکند ؟ ـــ انتخاب صحیح آبنما

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :