نکات اجرای آبنما

10 / 10
از 1 کاربر
بازگشت به لیست مقالات » | شنبه 12 تير 1395 در ساعت 11 : 42 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

نکاتی در اجرای آبنما : ساخت آبنما معمولا مراحلی را به دنبال دارد که باید حتما بصورت جدی انجام شود.

بستگی به نوع آبنما – میتوان با  توجه به عمق آبنما تخریب انجام داد و بعد از تخریب عملیات زیر سازی باید انجام شود.

این زیر سازی را بر اساس نوع آبنما شیب سازی میشود بعد از انجام این مراحل یکی از مهمترین قسمت ایزولاسیون آبنما میباشد که آب به هیچ قسمتی غیر از داخل آبنما نفوذ نکند.بعد از این مراحل قسمت لوله کشی  و کار گذاشتن پمپ آب و اتصالات و... میباشد که باید ترجیحا بصورت مخفی به کار برده شود .بعد از این مرحله در صورت نیاز قسمت نور پردازی و کار گذاشتن چراغهای تزیینی آبنما انجام شده.

آبنما

و در آخر بستگی به نوع آبنما سنگ های مخصوص را با توجه به طرح داخل آبنما چیده  و محیطی بسیار زیبا برای بینندگان آبنما فراهم خواهیم کرد.باید توجه کنید که در قسمت برقی و پمپ آبنما از عایق های استاندارد استفاده نماییم و پمپ آب را در جایی مطمئن و دور از پاشش آبنما قرار دهیم.آبنما های بزرگ را معمولا در پارک ها و باغ ها و تالارهای بزرگ و در حیاط بعضی از مساجد میسازند.در منازل و مکانهایی که فضای کافی برای ایجاد آبنما وجود ندارند از آبنما شیشه ای – آبنما دیواری و یا آبنما خانگی استفاده میکنند.

آبنما انواع گوناگونی دارد از جمله : آبنماخانگی - آبنما دیواری - آبنما سنگی - آبنما صخره ای - آبنما شیشه ای - آبنما پرده ای  - آبنما موزیکال - آبنما تصویری - آبنما متنی - آبنما فیبر نوری - آبنما مه پاش و... در ادامه ی مقالات خود سعی میکنیم انواع آبنما را برای شما بازگو کنیم.

با تشکر از همراهی شما

 

اجرای آبنما ـــ انواع آبنما ـــ نکات اجرای آبنما ـــ ویژگیهای آبنما ـــ آبنما چیست ؟ ـــ روش ساخت آبنما ـــ جزییات ساخت آبنما ـــ مراحل ساخت آبنما ـــ زیرسازی آبنما ـــ پمپ آبنما ـــ چراغ آبنما ـــ فواره آبنما ـــ نازل فواره آبنما ـــ لوله کشی آبنماـــ اتصالات آبنما ـــ عایق کاری آبنما ـــ ایزولاسیون آبنما

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :