آبنما شیشه ای

آبنما شیشه ای : پیش از قرن 19 آبنما به صورت طبیعی و با استفاده از آب قنات ها و چشمه ها ساخته و پر از آب  میشد و رفته رفته با ایده هایی که بشر از این نوع آبنما طبیعی گرفت تصمیم به ساخت انواع آبنما و قابل ساخت در هر نقطه ی مد نظر خود کردند.و در مرور زمان روشهای ساخت خاصی را در ساخت آبنما به کار بردند.

یکی از آبنما هایی که مورد استقبال زیادی مواجه شده  آبنما شیشه ای میباشد

آبنما شیشه ای امروزه در مراکز خرید و لابی های هتل ها و سالن های انتظار آپارتمانهای مجلل استفاده میشود

در اکثر پارکهای سطح شهر در مراکز درمانی و لابی هتل ها هم از  آبنما شیشه ای استفاده میشود که باعث آرامش بینندگان آن میشود.

آبنما شیشه ای یک صفحه از شیشه میباشد که با پمپ های مخفی که در آن به کار رفته شده آب را به بالای شیشه هدایت کرده و سرازیری آب در این قسمت جلوه ی بسیار زیبایی به این نوع آبنما میدهد.

شما در سایت ما میتوانید برای آشنایی با قدمت آبنما و مراحل کشف و روشهای ساخت و انواع آبنما آشنا شوید.

آبنما یی که امروزه یافت میشود انواع گوناگونی دارند ازجمله:

آبنما شیشه ای, آبنما موزیکال ( آبنما صوتی ) , آبنما پرده ای , آبنما میدانی , آبنما دیواری ,آبنما سنگی , ابنما صخره ای , آبنما خانگی , آبنما باغی و...

در لاتین از به آبنما با نام Fountain یاد میشود.

 

آبنما شیشه ای ــــ انواع آبنما ـــ ساخت انواع آبنما ـــ کاربرد آبنما شیشه ای ـــ به کارگیری آبنما شیشه ای ــــ کاربردهای آبنما شیشه ای ــــ آبنما شیشه ای چیست ؟ ــــ آبنما شیشه ای در لابی هتل ها ـــــ آبنما شیشه ای در ادارات ــــ آبنما شیشه ای در مراکز درمانی ــــ تاثیرات استفاده از آبنما ــــ آبنما شیشه ای در منازل , abnama

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :