آبنما موزیکال

آبنما موزیکال یک نمایشی از  موسیقی ,  نور و آب میباشد که معمولا با به کار گیری انواع خروجی های برنامه ریزی شده کنترل میشود .

آبنما موزیکال ( آبنما صوتی) برای اولین بار در قرن 1 میلادی توسط دانشمندان یونانی تشریح شد.که ایده آن را در مجسمه  پرنده هایی که با ورود آب با فشار  صداهایی  از دهان آنها بیرون میآمد و آبنمای جغد  استفاده از یکسری لوله های برنزی مانند فلوت را به صدای پرندگان تبدیل میکرد.

در نمایشگاه بزرگ بین المللی فیلادلفیا  در لندن و پاریس برگزارشد که در آن بزرگترین و بی نظیر ترین آبنما موزیکال در آن وجود داشت که با چراغ های رنگی و نمای برجسته از متن ها و زیباترین موسیقی مناسب با گردش آب پخش میشد.

آبنما در اصل حوضچه های کوچکی است که برای زیباتر شدن چراغ هایی در آن تعبیه شده.امروزه آبنما های متنوع و زیبایی تولید شده از جمله: آبنما شیشه ای, آبنما موزیکال ( آبنما صوتی ) , آبنما پرده ای , آبنما میدانی , آبنما دیواری ,آبنما سنگی , ابنما صخره ای , آبنما خانگی , آبنما باغی و...آبنما  صوتی ( آبنما موزیکال ) حوضچه هایی بسیار زیبا و با فواره های متنوع میباشند که با حرکت آب موزیک خاصی به صدا در می آید.آبنما صوتی ( آبنما موزیکال ) موزیک و ریتم آرام و خاصی برای بینندگان فراهم میکند 

آب نماد پاکی و آرامش میباشد که وقتی با موزیک همراه میشود ( آبنما موزیکال ) آرامش خاصی برای بینندگان ایجاد میکند.

در سایت ما میتوانید با انواع آبنما  آشنا شوید.

برای آشنایی با شروع و پیدایش آبنما و نحوه ورود آن به دنیای امروزی به سربرگ مقالات ما مراجعه کنید .

 

آبنما ـــ آبنما موزیکال ـــ آبنما صوتی ـــ آبنما با موزیک ـــ آبنما موزیکال چیست؟ ـــ عملکرد آبنما موزیکال ـــ تاثیرات آبنما موزیکال ـــ آبنما موزیکال در دنیای امروز 

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :