دندان نوزادان و طب سنتی

نوزادانی که دندان در می آورند و با مشکل روبرو می شوند؛

معمولا در زمان نوزادی و کودکی کودکانی که می خواهند دندان درآورند بیقراری نموده و تب میکنند.
مادران برای بیقراری و کم نمودن تب کودکان یک قاشق مرباخوری پر بابونه را با ۳ الی ۵ عدد عناب شکسته در قوری بگذارند ۲۰ دقیقه دم بکشد بعد صاف نموده با کمی عسل کم شیرین نموده به نوزاد کم کم بدهند.

در زمان دندان درآوردن نوزاد مرتب کره اصل محلی را بر روی لثه ها بمالید و با کره مالش دهید، این عمل باعث می شود نوزاد سریع دندان هایش درآمده و بیقراری او کاسته می شود.

اصلی که مادران باید رعایت نمایند:

من موارد زیر را برای چند مادر قبل و در حین بارداری توضیح دادم، به لطف خدا ، کودکان چند ماه زودتر دندان در آوردند و مشکلات بی قراری و تب دندان درآوردن را نداشتند.

بعد از یک ماه وضع حمل مرتب مادران کره اصل در غذا اضافه نموده و میل نمایند تا در شیر اثر نموده و باعث تقویت دندان های نوزادان در آینده شود.
هر مادری در زمان بارداری بعد از سه ماهگی مرتب هفته ای سه مرتبه و یا سه ماه مانده به زایمان مرتب هفته ای سه الی چهار مرتبه کره اصل محلی بخورد و شیر گاوی اصل و گوسفندی اصل مصرف نماید، نوزاد او در زمان دندان درآوردن بی قراری نمی کند، دندانهای بسیار قوی درآینده خواهد داشت و با این عمل شما فرزند دلبند خود را برای یک عمر از داشتن دندان خوب، قوی وسالم بیمه میکنید.

معمولا مادرانی که کره مصرف نموده اند فرزندانشان احتیاج به دندان پزشک در بزرگسالی ندارند و یا بندرت به دندان پزشکی می روند.

مادران عزیز به همین راحتی به کودکان و آینده سازان این کشور خدمت کنید.

آری شما مادران و پدران عزیز با تغذیه دوران قبل و بعد بارداری، تغذیه صحیح در زندگی روزمره براحتی می توانید فرزندان خود را در امر سلامتی بیمه نمایید و گول تبلیغات پزشکی نوین، مافیای داروهای شیمیایی، کارشناسان الکی تغذیه و کلی موارد دیگر که فقط جنبه تجارت و پول سازی دارند را نخورید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *