سفت کردن پوست گردن به روش خانگی

اکثر خانم ها خواهان پوستی سفت و صاف هستند اما با بالا رفتن سن پوست خاصیت ارتجاعی خود را از دست می دهد.از این رو پوست زیر چانه و گردن باعث ایجاد چروک های عمیق و خطوط نازک می شوند مخصوصا کاهش وزن ناگهانی باعث شل شدن پوست می شود.

زنان به پوست گردن خود بسیار حساس هستند اگر به تازگی دچار افتادگی و چروک در این نواحی شده اید شما را با ۳ ماسک خانگی موثر در درمان چروک های پوست گردن و سفت شدن آنها آشنا می کنم.

دستور ساخت ماسک خانگی ۱ : سفیده تخم مرغ و آرد جوی دو سر

این ماسک بسیار عالی برای سفت شدن پوست گردن است از سفیده تخم مرغ ،آرد جو دو سر،و چند قطره روغن و لیمو تهیه می شود.روش آماده سازی آن بسیار ساده است.شما فقط نیاز به پختن نصف فنجان بلغور جو دو سر دارید وقتی که سرد شد سفیده تخم مرغ را به آن اضافه کنید.
بعد چند قطره روغن زیتون و لیمو را به آن اضافه کنید . و بعد برای ۲۰ دقیقه آن را روی گردن خود بزارید.پوست خود را با آب سر بشورید. این ماسک را بر روی پوست صورت می توانید استفاده کنید مناسب در سفت کردن پوست و خلاص شدن از سلول های مرده و دانه سر سیاه است.

دستور ساخت ماسک خانگی ۲ : عسل و سفیده تخم مرغ

سفید تخم مرغ را هم بزنید تا به صورت خامه در آید و یک قاشق عسل را به آن اضافه کنیدو دوباره بهم بزنید تا سفت شود و سپس بر روی گردن خود بزنید. شکا می توانید چند قطره گلاب را به این مخلوط اضافه کنید تا بوی تخم مرغ از بین برود. خمیر را بر روی گردن و صورت خودت به مدت ۳۰ دقیقه بزنید.پس از آن صورت را با آب سرد بشورید.استفاده از این ماسک به صورت منظم باعث کشیدگی پوست ، روشن تر شدن و شفاف شدن می شود.

دستور ساخت ماسک خانگی ۳ : گلیسیرین و سفیده تخم مرغ

این ماسک از گلیسیرین، سفیده تخم مرغ،۱ قاشق عسل، و مقدار کمی آرد و ۱ قاشق چیخوری گلیسیرین تهیه می شود. همه این مواد را باهم مخلوط کنید تا به صورت خامه در بیاید. برای ۱۵ دقیقه بر روی پوست گردن و چروک ها قرار دهید پس از ۱۵دقیقه با آب سرد بشورید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *