فروش ویژه انواع گیره، کلمپ و ابزار آلات کارگاهی در فروشگاه اینترنتی چوبینر

در اکثر موار برش، اتصال، تعمیر و مواردی از این قبیل در کارگاه های نجاری مشکل هستند و به دقت بالایی نیاز دارند؛ زیرا در صورت بروز یک خطای کوچک کل کار دچار نقص می‌شود. برای حل این مشکل ابزار آلات کارگاهی همچون گیره؛ کلمپ و رابط منعطف و مواردی از این قبیل در فروشگاه اینترنتی چوبینر عرضه می شوند که در سرعت و کیفیت کارتان موثر می باشند. با ما همراه باشید تا در ادامه این مقاله به بررسی تعدادی از ابزار آلات کارگاهی مختلف بپردازیم.

ملزومات کارگاهی

ملزومات کارگاهی نقش واسطه و پلی برای تعمیر و ساخت محصولات نهایی ایفا می‌کنند. برای بالا بردن سرعت و دقت در کارگاه های صنایع چوب، فلز، شیشه و…. از انواع ابزار آلات دستی و کارگاهی می توان استفاده نمود. ملزومات کارگاهی به گروه های مختلفی تقسیم می شود که هر گروه وظیفه تسهیل یکی از مراحل ساخت و تعمیر محصولات را بر عهده دارد. در ادامه قصد داریم به چند نمونه از ملزومات کارگاهی کاربردی به شرح زیر که چوبینر با بهترین قیمت عرضه می کند بپردازیم:

  • رابط منعطف
  • گیره پیچ دستی

رابط دریل و پیچ گوشتی

دریل و پیچ گوشتی ها برای عملیات مختلفی از قبیل باز و بسته کردن پیچ ها، برش و… به کار می روند. در مواردی پیش می آید که برای بهتر انجام گرفتن عملیات ذکر شده باید از ابزارهای کمکی مختلفی استفاده نمود. رابط منعطف و رابط ۹۰ درجه دریل و پیچ گوشتی جزء ابزارهای قابل نصب بر روی دریل و پیچ گوشتی می باشند که در ادامه به بررسی آن ها خواهیم پرداخت. گاهی هنگام استفاده از دریل و پیچ گوشتی با مواردی مواجه می شویم که دسترسی به آن ها سخت می باشد؛ در این موقعیت باید از رابط های مخصوصی برای حل این مشکل استفاده نمود. رابط ۹۰ درجه، رابط چپقی و رابط منعطف در مدل ها و سبک های مختلفی تولید و عرضه می شوند که با نصب بر روی دریل و پیچ گوشتی دسترسی ما را به زوایا، کنج ها و قسمت های دور از دسترس ممکن می سازند. رابط ها در مدل های مختلفی به شرح زیر تولید می شوند:

  • رابط منعطف دریل و پیچ گوشتی
  • رابط ۹۰ درجه سه نظام دار
  • رابط ۹۰ درجه دریل

رابط منعطف دریل و پیچ گوشتی

رابط منعطف دریل و پیچ گوشتی که به رابط تلسکوپی و رابط مفصلی دریل نیز خوانده می شود جزء ابزارهای کمکی قابل نصب بر روی دریل و پیچ گوشتی می باشد. معمولا بدنه رابط منعطف از متریال پلاستیکی تهیه می شود و بسیار انعطاف پذیر است. رابط منعطف در مواردی دارای چندین سری مختلف دوسو، چهارسو، ستاره ای و … است.

فروش ویژه انواع گیره، کلمپ و ابزار آلات کارگاهی در فروشگاه اینترنتی چوبینر (1)

رابط ۹۰ درجه سه نظام دار

رابط ۹۰ درجه سه نظام دار که به رابط چپقی نیز معروف است قابل نصب بر روی انواع دریل می باشد. این مدل رابط دارای سه نظام است که در محل کارگیر و دهانه آن قابلیت نصب انواع مته وجود دارد. لازم به ذکر است با توجه به زاویه دار بودن رابط سه نظام دار در کنج ها و زوایای با دسترسی محدود به راحتی می توان از دریل استفاده نمود.

رابط ۹۰ درجه دریل

رابط ۹۰ درجه دریل که به رابط زاویه دار نیز خوانده می شود قابل نصب بر روی دریل و پیچ گوشتی شارژی است و در بالا بردن سرعت باز و بسته کردن پیچ هایی که در محل های دور از دسترس قرار دارند نقش مهمی دارد. در بعضی مدل ها به همراه رابط ۹۰ درجه دریل سری های مختلفی عرضه می گردد.

فروش ویژه انواع گیره، کلمپ و ابزار آلات کارگاهی در فروشگاه اینترنتی چوبینر (2)

گیره پیچ دستی

برای ایجاد اتصال قطعات و محکم نگه داشتن آن ها باید از گیره پیچ دستی یا همان گیره دستی استفاده می شود. بدون شک هنگام مونتاژ قطعات، سوراخ کاری، برش و … تکان نخوردن قطعات کار بسیار مهم و ضروری است که باید از پیچ دستی های مختلف استفاده شود. گیره پیچ دستی یک ابزار کمکی است که برای جلوگیری از تکان خوردن قطعات و به هم خوردن تمرکز و دقت نجاران هنگام برش، سوراخ کاری و اتصال به کار می رود. علاوه بر تفاوت سایز، پیچ دستی در مدل و سبک های مختلفی تولید می شود که متناسب با نیاز به کار می روند. در ادامه با مدل های بیشتر گیره پیچ دستی که به شرح زیر می باشد می پردازیم:

  • گیره پیچ دستی F شکل
  • گیره پیچ دستی C شکل

گیره پیچ دستی F شکل

گیره پیچ دستی F شکل از یک میله یا تسمه ثابت تشکیل شده است و دارای دو فک می باشد. یکی از فک ها ثابت و فک دیگر متحرک است. علاوه بر این موارد پیچ دستی F شکل از یک دنده قدرتی رزوه شده تشکیل شده است که با حرکت دورانی طول کارگیر را تنظیم می کند.

فروش ویژه انواع گیره، کلمپ و ابزار آلات کارگاهی در فروشگاه اینترنتی چوبینر (3)

گیره پیچ دستی C شکل

گیره پیچ دستی C شکل شبیه حرف سی انگلیسی می باشد و حالت کروی دارد. علاوه بر این قسمت یک پیچ دنده ای رزوه شده دارد که با چرخش دورانی اندازه کارگیر را تنظیم می کند. از کاربردهای پیچ دستی C شکل می توان به استفاده آن در زوایا و کنج ها اشاره نمود.

قیمت گیره دستی

لازم به ذکر است که گیره دستی در مدل های مختلفی تولید می شود که در فروشگاه چوبینر موجود می باشند. جهت کسب اطلاعات لازم درباره قیمت انواع گیره دستی می توانید از طریق راه های زیر با چوبینر ارتباط برقرار کنید:

۰۹۰۲۱۲۳۵۶۲۶ – ۰۲۱۶۶۵۶۳۰۴۸ – ۰۲۶۳۴۶۴۷۹۷۲

Choobiner.ir

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *