فریال باعث طلاق گرفتن زوج جوان !!! آیا صحت دارد ؟؟

اخبار برخی از سایت ها حاکی است که خواننده ی مسابقات استیج شبکه ی من و تو با نام فریال گرد و خاکی عظیم در فضای وب به پا کرده است. بسیاری طرفدار پر و پا قرص وی هستند و در مقابل برخی نیز در مقابل او به شدت موضع می گیرند. آمارها نیز حاکی از آن است که ایرانی ها در روزهای اخیر به شدت نام فریال را در موتور جستجوی گوگل جستجو می کنند.

حاشیه ها

فریال علی رغم محبوب بودنش حاشیه های زیادی دارد . بسیاری پس از آن که سولماز در این مسابقات به صورت بسیار غیر منتظره از شروع به خواندن خودداری کرد ، شایعه های فراوانی به راه انداخته اند . از جمله ی این شایعه ها این است که روابط نامشروعی در پشت پرده ی این مسابقات نهفته است که فریال هم در آن دخیل بوده و یک طرف رابطه است. برای همین سولماز که از شکست خود مطمئن شده بود ، خود را به کنار می کشد . جالب است که به وی فرصت زیادی برای حرف زدن بیش تر داده نشده و مجری با تکرار کمه ی “اوکی کافیه” به وی می گوید که دیگر ادامه ندهد.

ماجرای عزیزم گفتن فریال

پس از اجرای فریال در حالی که دست اندرکاران استیج در حال بحث کردن درباره ی اجرای او بودند ، فریال ناگهان یکی از آن ها را عزیزم خطاب می کند که یکی دیگر از دست اندرکاران چشم هایش گرد می شود !!! جالب است که بدانید ، این ویدیو بارها در یوتیوب دیده شده است و در نظرات آن نیز کامنت های جالبی به چشم می خورد. در زیر لینک ویدیو را مشاهده می کنید:

https://www.youtube.com/watch?v=avKQKy8yVFg

فساد در شبکه ی من و تو

منتقدان می گویند که فساد در شبکه ی من و تو تازگی ندارد و قبلا هم در مسابقات آکادمی گوگوش ، ارمیا که وی هم محبوبیت زیادی دارد ، به امیر بهمن می گوید : دیگه بغلم نکنیا!

البته این عبارت به وسیله ی تقویت صدا و این مسائل به دست آمده و باید توسط کارشناسان بررسی صورت گیرد. اما برخی معتقدند چون ارمیا از کلمه ی “دیگه” استفاده کرده است ، حتما امیر بهمن وی را در گذشته بغل می کرده است. به هر حال منتقدان به این که ارمیا با حجاب کامل در برنامه ظاهر شده بود نیز انتقاد داشتند. برخی می گویند که هدف ارمیا تخریب چهره ی اسلام است و … به طوری که حتی یک کلیپ طنز نیز برای وی ساخته شده است.

محبوبیت چشم گیر فریال

فریال علی رغم این حاشیه ها محبوبیت فوق العاده ای در فضای مجازی دارد . عکس های وی به تعداد بسیار زیاد لایک خورده و در اینستاگرام توسط کاربران دیگر منتشر می شود. بسیاری خانم ها می خواهند خود را شبیه به فریال کنند. برخی کاربران در اینستاگرام موافق او و برخی مخالف او هستند . جالب است که در یکی از کامنت ها نوشته شده بود:

” این ها همه کارهای غربی هاست که می خواهند ارزش های ما را عوض کنند ! یکی از آشنایان ما آن قدر این شخص برایش جذابیت پیدا کرده است که از خانمش طلاق گرفته و می گوید وی دیگر هیچ جذابیتی برایش ندارد”

آیا چنین مسائلی واقعیت دارد ؟

مطالعات جامعه شناسی مختلف نشان می دهد که بله ، چنین چیزی واقعیت دارد . برخی از سرمایه داران در طول تاریخ توانسته اند با الگوسازی اشخاص مختلف و حمایت از آن ها برای شهرت بیش تر ، آن اشخاص را به شکل یک بت برای مردم در بیاورند و از طریق فروختن لوازم آرایشی ، لباس و غیره سود هنگفتی را به دست آوردند.برخی دیگر چنین حمایت هایی را به فراماسون ها نسبت می دهند. شخصیتی که در حال حاضر بت جهان شده است ، تیلور سویفت است که شیفتگان بسیاری در جهان دارد و تعداد فالوئر های او در اینستاگرام از مرز ۶۵ میلیون گذر کرده است. یعنی وی می تواند با طرفدارانش یک کشور تشکیل دهد !

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *