مهم ترین ویژگی های خرید بک لینک قوی

خرید بک لینک نظارت بر شهرت خود را و ترویج مطالب خود را در خط با نکته قبلی، راه اندازی ابزار مانند ابزارهای گوگل و ویکی پدیا برای صیقلی کردن وب اشاره از کسب و کار خود را. این منابع ارسال روزانه یا هفتگی ایمیل های که شامل هر گونه اشاره به کسب و کار و یا وب سایت خود را. از آنجا، شما می توانید به وبلاگ نویسان و نویسندگان که به شما مراجعه اغلب رسیدن و آغاز روابط با آنها. باز هم، یک ایمیل دوستانه می رود راه طولانی و هنگامی که شما یک رابطه برقرار شد، این افراد به احتمال زیاد به پیوند به وب سایت شما را بارها و بارها. شما همچنین می توانید آنها را به مطالب خود را ارسال است که مربوط به سایت خود و ترویج کسب و کار خود را در راه نرم.

استفاده از کامنت برای به دست آوردن بک لینک

خرید بک لینک داشتن یک وب سایت یا وبلاگ است به اندازه کافی برای دریافت میزان ترافیک شما را نمی خواهم. شروع اظهار نظر در وبلاگ مربوطه و انجمن ها که نام و وب سایت به دست آوردن دید خود را. آگاهانه تر نظرات خود را، بیشتر شانس از خوانندگان چک کردن وب سایت خود را. انجام تحقیقات خود را و پیدا کردن فرم ها و وبلاگ ها که به صنعت خود را مربوط و طبیعی را برای شما به اظهار نظر در. ساختمان دید خود را در صنعت خود را راه یقین به درایو ترافیک و جلب خوانندگان به لینک به وب سایت شما است.

ثبت موقعیت خود با بک لینک های قوی

فراتر از اظهار نظر در دیگر وبلاگ ها و انجمن، شروع به مصاحبه. چطوری این کار را انجام میدهید؟ شما می توانید با استفاده از هارو (کمک به یک گزارش از) است، که یک شروع “خدمات استفاده شده توسط روزنامه نگاران زمانی که آنها نیاز به نقل قول از یک متخصص به گوشت از یک مقاله است.” این یک نمونه عالی از ایجاد خود به عنوان کارشناس صنعت و گرفتن نقل است در مجموعهای از مکان.

پس از شما بیشتر به عنوان یک متخصص تاسیس، خرید بک لینک شما دعوت به پست مهمان دریافت و به طور منظم مصاحبه کرد. با این حال، اگر دعوت شده در جریان نیست در، رسیدن به منابع قابل توجه با موضوعات به شما می خواهم به کمک به. از آنجا، شما می توانید روابط خود را با این ناشران، که به احتمال زیاد از شما برای کمک به آینده و مصاحبه را شیر خواهد شد و شما را به رسانه های دیگر مراجعه کنید توسعه.

استفاده از اینفوگرافیک ها برای به دست آوردن یا خرید بک لینک

خرید بک لینک تو را دوست دارم اینفوگرافیک، من عاشق اینفوگرافیک، سون بک لینک و همه را دوست دارد اینفوگرافیک است. چرا آنها اینقدر محبوب است؟ آنها اطلاعات را به هضم آسان و بصری برقراری ارتباط پیام خود را. آنها را قطعه بزرگ از محتوای به اشتراک گذاشتن، و به این ترتیب بک لینک. با این حال، به منظور ایستادگی کردن از جمعیت، اینفوگرافیک شما نیاز به موضعی و مرتبط؛ در غیر این صورت آنها را به ایستگاه فرعی قرار می گیرند و شما ساعت از زمان برای بازگشت بسیار پایین به سر برد. هنگامی که به خوبی انجام می شود، اینفوگرافیک می ویروسی به اشتراک گذاشته و از بک لینک از یک تصویر تولید شده است.

استودیو با هم یک دادهنمایی فوق العاده است که توضیح می دهد که چرا ما عاشق اینفوگرافیک و تقویت خرید بک لینک چقدر قدرتمند می توان آنها را به عنوان ابزار بصری را به دنبال به اشتراک گذاری اجتماعی. با کلیک بر روی اینجا یا تصویر زیر برای دیدن اینفوگرافیک کامل است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *