کفسابی و نماشویی و فوت و فن آن را بهتر بشناسیم !

کفسابی و نماشویی ، از جمله خدماتی است که در طول عمر ساختمان ، چندین بار برای کف لازم می شود ، مثلا کف پارکینگ ساختمان شما ، ممکن است که در اثر ریختن مصالح و یا … آلوده شود و یا ضایعاتی سطحی به آن به شکلی بچسبد که به آسانی قابل کندن نباشد .

گاهی هم این گونه نیست. به لبه ی سنگ ها اگر نگاه کنید ، می بینید که بعضا هم تراز نیستند . این هم تراز نبودن گاهی واقعا اعصاب خورد کن می شود ، شاید با یک بار راه رفتن روی آن شما را اذیت نکند ، اما به مرور زمان شما را عاصی خواهد کرد !

در این موارد است که کفسابی به کمک شما می آید ، شما به کمک کفسابی می توانید یک لایه خیلی ریز را از روی کف خود بردارید ، در این صورت ، شما یک کف نو خواهید داشت .

آیا کفسابی برای هر نوع سنگ فرق دارد ؟

بلی ، تفاوت از زمین تا آسمان است ! اگر سنگ کف ساختمان شما گرانیت باشد ، شما کفساب ها را بیچاره خواهید کرد ! چرا که این افراد به شدت سنگ گرانیت برایشان سخت است . ساب زدن هر سنگ با سنگ دیگری فرق دارد ، بعضی سنگ ها مثل گرانیت خیلی سخت هستند و باید با کلی بدبختی ساب بخورند .

درآمد کفسابی خیلی زیاد است ؟

این را خیلی ها می پرسند ! ببینید ، تمایل به انجام کار کفسابی به این دلیل زیاد شده است که کار جنبه خدماتی دارد ، برای شروع کار شما تنها یک دستگاه کفساب نیاز دارید ! کار ساده است ، اما اذیت و مسئولیت هم زیاد دارد !

مثل همه شغل ها متاسفانه کسانی که خودشان کار را انجام می دهند ، زیاد سود نمی کنند ! با این حال کسانی که کفسابی را به دیگران محول می کنند ، همواره سود کلانی از این کار می برند.

منابع :

سایت kafsabbashi.ir

سایت khadamatekafsabi.ir

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *