۲ روش زیر پوستی برای جوان‌سازی پوست

پوست صاف و خالی از چین و چروک آرزوی هر زن و مردی می باشد که در قرن اخیر زندگی می‌کنند. با وجود پیشرفت علم نمیتوان همچنان جلوی بالارفتن سن و تاثیر آن را بروی پوست، گرفت. اما می توان آن را از بین برد. می‌توان دربرابر پیر شدن، با علم و تکنولوژی ایستاد و نتیجه را به آن چه دلخواه ما می باشد، تغییر داد.

1

برخی اتفاقات ناخواسته نیز، زیبایی پوست را تحت تاثیر قرار میدهند و پوست را از حالت ایده آل ما خارج میکنند.

به طور مثال آثار زخم و اسکار، آثار سوختگی، جای بخیه و…

در این موارد شاید بهتر باشد سراغ روش های علمی تر و محکم تری رفت برای رفع این مشکلات.

ما در این مقاله با کمک گرفتن از مقالات سایت کلینیک زیبایی وارسته، سعی داریم به دو روش کربوکسی تراپی و میکرونیدلینگ اشاره کنیم تا شما خوانندگان محترم در این باره اطلاعات کامل و کافی بدست بیاورید.

میکرونیدلینگ:

در ابتدا توضیحی درباره نام این روش بدهیم: میکرو به معنی کوچک و نیدلینگ اشاره دارد به سوزنف و اما ورش کار این روش زیباسازی پوست:

در میکرونیدلینگ تعداد زیادی سوزن ریز و نازک به کمک دستگاه پیشرفته این روش، به پوست ضرباتی وارد میکنند که منجر به تحریک لایه های زیرین پوست به ساخت کلاژن می شود. کلاژن ها در واقع نقش پر کننده زیر پوستی را ایفا میکنند.

2

این روش به این صورت از خود پوست برای ترمیم خودش کمک میگیرد و به همین خاطر آن را طبیعی ترین روش برای ترمیم پوست میدانند و کاربردهایش نیز از بازه ترمیم جای زخم ها تا جوان سازی پوست را شامل میشود.

3

کربوکسی تراپی:

بگذارید قبل از توضیح کربوکسی تراپی، در این باره توضیحی ارائه دهیم در ابتدا: با توجه به آنچه از نام آن بر می آید، این روش زیباسازی پوست با کمک گاز کربنیک به زیباسازی پوست کمک می‌کند. شاید پیش خود بپرسید که چطور در اینجا علم و فناوری به کمک هم آمده و با دستگاهی پیشرفته به ترمیم پوست می انجامد.

4

دمیده شدن از کربن دی اکسید به زیر پوست باعث افزایش فعالیت های اکسیژن ساز پوست می شود و بدین ترتیب، پوست به ساخت زیرساخت های تازه برای خود مجبور میشود و به این صورت، لایه های تازه ای ایجاد میشود که به رفع چین و چروک صورت و زیباسازی پوست می انجامد.

5

امیدواریم که توضیحاتی که درباره این دو روش ارائه دادیم در این مقاله برای شما کمک کننده بوده باشد.

منبع: http://drshams.clinic/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *